Ogłoszenia

Ogłoszenia


6-8 czerwiec 2019
Warsztaty ikonograficzne

6-9 czerwiec 2019
Warsztaty wokalne

8 czerwiec 2019
Wigilia Zesłania Ducha Świętego. Msza święta w Katedrze o godzinie 19.00 a po niej zapraszamy Ciebie na modlitwę uwielbienia.
Nasza Wspólnota jest poproszona o pomoc porządkową po całym spotkaniu czyli około godziny 22.00. Proszę o pomoc szczególnie mężczyzn. Jeżeli masz czas i pragnienie niesienia pomocy zgłoś się do środy do Ewy.

9 czerwiec 2019
Koncert uwielbienia “Bogu dźwięki” – plac przed katedrą, godzina 20.30

10 czerwiec 2019
Z uwagi na zaplanowaną pielgrzymkę tego dnia spotkanie Wspólnoty nie odbędzie się.

15 czerwiec 2019
Pielgrzymka Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca parafii Matki Bożej Fatimskiej. Będziemy pielgrzymowali w duchu pokuty z modlitwą na ustach do parafii Ducha Świętego. Spotykamy się o godzinie 08.30 pod kościołem MBF. Osoby które nie mogą z różnych względów uczestniczyć w pielgrzymce zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, który będzie wystawiony od godziny 08.30 w kościele Ducha Świętego. Po dojściu pielgrzymki będziemy uczestniczyli w eucharystii a następnie na wspólnym poczęstunku razem z tamtejszą wspólnotą Przyjaciół Oblubieńca. Podczas mszy świętej będziemy zbierali ofiarę, którą przekażemy dla parafii Ducha Świętego.
Jeżeli masz uprawnienia kierowania pojazdami na drodze, chcesz pomóc w innej formie zgłoś się do Mariusza lub Ewy.

17 czerwiec 2019
Zapraszamy na mszę świętą podczas której będziemy dziękowali za dar kapłaństwa ks. Jana, który obchodzi swoją rocznicę święceń oraz imieniny. Będzie to również ostatnie spotkanie w tym roku formacyjnym, dlatego podziękujmy wspólnie Bogu za ten rok naszego uczestnictwa we Wspólnocie.