Ogłoszenia

Ogłoszenia

15 czerwiec 2019
Zapraszamy wszystkich Przyjaciół z parafii Matki Bożej Fatimskiej wraz z rodzinami na pielgrzymkę do kościoła Ducha Świętego. Wymarsz spod naszej świątyni o godzinie 8.30. Tuż po przybyciu pielgrzymki – około godziny 9.00 – rozpocznie się msza święta, podczas której będzie zbierana taca. Uzyskane pieniążki przekażemy parafii Ducha Świętego. Bezpośrednio po mszy świętej spotykamy się na Agapie, którą przygotuje dla nas Wspólnota gospodarzy.

17 czerwiec 2019
Zapraszamy na ostatnią w tym roku formacyjnym mszę świętą o godzinie 18.00, podczas której w szczególny sposób będziemy modlili się w intencji ks. Jana w rocznicę święceń kapłańskich oraz z okazji imienin. Po mszy świętej będziemy uwielbiali Boga i dziękowali mu za miniony rok formacyjny, który upłyną pod hasłem “W duchu odpowiedzialności za wiarę, rodzinę i wspólnotę”. Na zakończenie będą rozdawane podręczniki na formację wakacyjną. Cena podręcznika 20zł. Podczas spotkania będziemy również zbierali kolektę na cele Wspólnoty.

1 lipiec 2019
Rozpoczynamy formację wakacyjną z nowym podręcznikiem. Szczegóły rozważań podamy wkrótce.

Pamiętajmy o modlitwie za całą Wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca – zawsze we wtorki modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Módlmy się też za naszą lokalną Wspólnotę przy parafii Matki Bożej Fatimskiej. Pamiętajmy również o kapłanach, którzy zostali skierowani do nas oraz za ks. Marcina i ks. Jana, którzy będą posługiwali w innych parafiach.